Bądźmy razem na odległość!

Obecna rzeczywistość w jakiej wszyscy funkcjonujemy jest bardzo ciężka. W tym czasie chciałabym zapewnić Ci jak najwięcej przydatnej wiedzy. Z informacji przekazywanych nam wczoraj przez rządzących, dowiadujemy się między innymi o kolejnych zaostrzeniach przepisów i konieczności zamknięcia salonów kosmetycznych. Wiem, że wiele z Was już to zrobiło. Jednak nie da się ukryć, że ta sytuacja będzie prowadziła do bardzo dużych problemów dla branży beauty. Nie możemy zapominać, że bezpieczeństwo i ostrożność są teraz najważniejsze. Przygotowałam dla Was poradnik o tym jak zapewnić sobie i swoim najbliższym ochronę.

1. Zostań w domu

Akcja #zostańwdomu to konieczny apel do nas wszystkich. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie jak najszybciej wrócić do normalności. Zmiany musimy zacząć od siebie samych, świadomość ryzyka i nasze wspólne dobro jest teraz najważniejsze. Zdaję sobie sprawę, że nie dla nas wszystkich pozostanie w domu jest możliwe, jednak prewencja to najlepszy sposób ochrony przed wirusem.

2. Razem na odległość

Rozłąka z rodziną to bardzo trudna sytuacja, z którą przychodzi nam się mierzyć. W dobie komputerów, tabletów i telefonów dużo łatwiej jest nam skontaktować się z najbliższymi. To właśnie ich wsparcie może pomoc nam w tych ciężkich chwilach. Staraj się unikać osobistych kontaktów by nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych.

3. Dbaj o siebie

Zostanie w domu to jedna sprawa, drugą jest zadbanie o swój organizm. Bardzo ważną kwestią jest właściwe odżywianie się, suplementacja czy ćwiczenia. Poświęć chwilę każdego dnia na lekką aktywność i zaplanowanie jadłospisu. Takie małe rzeczy mogą poprawić Twoje samopoczucie i nastrój.

4. Jesteśmy w tym razem!

To jedna z najważniejszych kwestii. Tysiące, a nawet setki tysięcy przedsiębiorców są w dokładnie takiej samej sytuacji, jak Ty. Niestety nie ma dobrego rozwiązania, które rozwiałoby teraźniejsze problemy, ale jedno jest pewne, razem jesteśmy mocniejsi. Powstaje wiele inicjatyw dzięki, którym nasza społeczność zrzesza się jeszcze bardziej. #kosmetyczkirazem  
Choć obecna sytuacja w jakiej wszyscy się znaleźliśmy jest wyjątkowo trudna, musimy zachować pozytywne nastawienie. To, że spędzamy czas w domu może pomóc nam w realizacji celów, na które do tej pory nie miałyśmy czasu. Możemy spędzić więcej czasu z najbliższymi. Wspierajmy siebie nawzajem i bądźmy świadomi ryzyka. Dbajmy o siebie, najbliższych, ale również o osoby, których nie znamy. Zostając w domu chronimy wszystkich narażonych na potencjalne zarażenie. 
Problemy zdrowotne stylistek, jak im zapobiegać?
0 comments
4 likes
Prev post: Noble Lashes w czasie kryzysuNext post: Pielęgnacja przedłużonych rzęs w 5 łatwych krokach

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thirteen − 4 =