Jak rozpocząć swój rzęsowy biznes?

Rozpoczęcie przygody w branży przedłużania rzęs nie jest łatwe. To przedsięwzięcie może wpłynąć na wiele aspektów Twojego życia. Przed rozpoczęciem przygody z własnym biznesem, ważne jest, żeby właściwie się do tego przygotować. Mam nadzieję, że skorzystasz z kilku moich wskazówek i dobrze przygotujesz się do największej przygody życia.

Określ cel swojej działalności

Przepis na idealny biznes plan? Na samym początku określ swoje cele, miej jasną wizję swojej działalności. Dzięki temu będziesz łatwiej dobierała między innymi działania marketingowe dla swojej firmy. Wiedza w jakim kierunku chcesz podążać wraz ze swoją działalnością pozwoli Ci na szybszy rozwój. Jak twierdził sam Napoleon Hill “Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”. Początki zawsze są trudne, ale głęboko wierzę w to, że gdy zrobisz pierwszy krok i zaczniesz działać każdy kolejny będzie znacznie łatwiejszy.

Uwierz w siebie

Wydawać się może, że to bardzo łatwe zdanie. Każdy powinien znać swoją wartość i wierzyć w swoje możliwości. Jednak w dobie Internetu i social media nie jest to takie proste, spotkałaś się z cyber hejtem, a może miałaś przykre spotkanie z niezadowoloną klientką. Nie bierz wszystkiego do siebie. Sama zapracowałaś na swój sukces i nie pozwól nikomu tego zmienić.

Stwórz unikalną markę

Obawiasz się, że na Twojej ulicy otwiera się kolejny salon kosmetyczny? Nie musisz obawiać się konkurencji, jeśli utrzymujesz swoje usługi na wysokim poziomie. Dodatkowo może pomóc Ci wyróżniająca się marka. Stwórz własną strategię, którą będziesz się kierować. Postaw na dobrą stronę internetową, fanpage na Facebooku i konto na Instagramie. Im więcej osób będzie mogło znaleźć Twoje prace w sieci, tym masz większą szansę na nowe, zadowolone klientki.

Zostań zmotywowana

Codziennie przypominaj sobie dlaczego robisz to co robisz. Stylizacja rzęs to ciężka praca, ale reakcje klientek rekompensują wszystko. Jak to mówią “ciężka praca się opłaca”, a ja nie umiem wyobrazić sobie lepszego zawodu niż stylizacja rzęs. To uczucie, kiedy widzisz jak bardzo mogłaś uszczęśliwić Twoją klientkę nie da się porównać do niczego innego! Spełniaj się w tym co robisz, nie ma nic lepszego niż praca, którą kochasz.

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

— Konfucjusz

Jak rozpocząć swój rzęsowy biznes?

4 comments
69 likes
Prev post: Problemy zdrowotne stylistek, jak im zapobiegać?Next post: Pomysły na prezent świąteczny dla klientki DIY

Related posts

Comments

 • Karola

  listopad 22, 2018 at 11:55
  Reply

  Ciekawy tekst, podoba mi się!

 • Kamila

  listopad 20, 2018 at 09:55
  Reply

  Jak zawsze bardzo pomocny post! Uwielbiam czytać twoje wpisy

  • Małgorzata
   to Kamila

   listopad 20, 2018 at 12:09
   Reply

   Bardzo się cieszę, że się podobają! Dziękuję, że jesteś :)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen + fourteen =