Motywujące cytaty na co dzień

Wiele razy wspominałam w moich wpisach jak ważna jest codzienna motywacja. Moi znajomi często pytają mnie jakim cudem cały czas jestem pełna zapału do pracy i otwarta na nowości. Szczerze, dojście do momentu w którym jestem teraz zajęło mi trochę czasu. Wiara w siebie, swoje możliwości i właściwe podejście do każdego dnia to bardzo wiele. Ktoś kiedyś powiedział, że każdy dzień to nowy początek, a ja wierzę w to jak nikt inny! 

Przygotowałam dla Ciebie kilka moich ulubionych cytatów, dzięki którym każdego dnia działam na 1000%.

Rób to, co uważasz za stosowne. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto uważa inaczej…

— Michelle Obama

Nigdy nie dogodzisz każdemu człowiekowi. Zawsze znajdzie się ktoś komu nie spodobają się Twoje decyzje. Jednak czy to znaczy, że są złe? Absolutnie nie, po prostu każdy jest inny i to co dla Ciebie będzie właściwe, ktoś inny postrzega inaczej. Nie ma w tym nic złego. Jednak nie powstrzymuj się z uwagi na przekonania innych, rozwijaj się. To jedyna inwestycja, która zostanie z Tobą na zawsze.

Kiedyś – nie ma takiego dnia tygodnia.

— Janet Dailey

Ile razy powtarzałaś sobie, że na to kiedyś przyjdzie czas albo, że zaczynasz od jutra. Skup się na tym co tu i teraz, i działaj. Nigdy nie wiesz co wydarzy się jutro.

Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na byciem kimś, kim nie jesteś.

— Steve Jobs

Nie kopiuj innych, nie ma w tym najmniejszego sensu. Mamy tylko jedno życie i nie wierzę, że ktokolwiek chciałby je zmarnować na kopiowanie kogoś innego. Postaw na siebie, uwierz w siebie i zdobywaj świat!

Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości.

— Amelia Earhart

Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy, ale gdy już zdecydujesz się na niego, wszytko inne będzie łatwiejsze. Chwilę, w której podjęłaś działanie zawsze będziesz wspominać najczęściej. Spraw, żeby była wielka, a nie wymuszona i pełna wymówek.

Nie ma nic złego w świętowaniu sukcesu, ale ważniejsze jest wyciągnięcie nauki z porażki.

— Bill Gates

Uważam, że równowaga jest najważniejsza, jest czas na świętowanie i jest czas na refleksję. Dlaczego coś mi się nie udało? Co mogłabym poprawić? Takie pytanie powinnaś sobie zadawać. Nie obwiniaj siebie za niepowodzenia, wszytko ma swoją przyczynę. Być może potrzebowałaś porażki by wyciągnąć z niej naukę na przyszłość.

Mam nadzieję, że choć trochę zmotywowałam Cię do działania i wiary w siebie. Może masz inne cytaty, które motywują Cię codziennie? Podziel się nimi w komentarzu!

Motywujące cytaty na co dzień

0 comments
55 likes
Prev post: Pomysły na prezent świąteczny dla klientki DIYNext post: Męska stylizacja rzęs

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twenty − fourteen =